تبلیغات
بازتاب آنلاین - استیلی: به نظر هواداران احترام می‌گذارم، اما خیلی زود شعار دادند

استیلی: به نظر هواداران احترام می‌گذارم، اما خیلی زود شعار دادند

چهارشنبه 12 مرداد 1390 11:03 ق.ظ

نویسنده : سیاوش
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ به نظر هواداران پرسپولیس احترام می‌گذارم، اما شعارهای آنها خیلی زود سر داده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید استیلی پس از تساوی یك بر یك برابر ملوان انزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اولین بازی ما بعد از دوره بدنسازی بود و فقط 3 روز بود كه ملی‌پوشان به ما اضافه شدند. البته امروز ما تیم برتر بودیم و موقعیت‌های گل زیادی داشتیم. آمار نشان می‌دهد كه ما برتر بودیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده كنیم.
وی ادامه داد:‌ ملوان تیم خوب و دونده‌ای است كه از تك فرصت خود در این بازی استفاده كرد، اما بعد از گلی كه دریافت كردیم تغییر سیستم دادیم و خیلی سریع به بازی برگشتیم و گل زدیم. از هواداران نیز تشكر می‌كنم كه تا دقیقه 96 ما را تشویق می‌كردند. از نتیجه بازی راضی نیستم. می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم.

استیلی در مورد تشویق شدن علی دایی پس از گل ملوان گفت: من به نظر آنها احترام می‌گذارم. به بازیكنان هم گفته‌ام هواداران حق دارند و ما فقط برای آنها بازی می‌كنیم، اما آنها نیز باید به ما فرصت بدهند. من معتقدم شعارهای آنها خیلی زود سر داده شد. ما فوتبال زیبایی بازی كردیم و روز به روز نیز بهتر می‌شویم.
وی در مورد اینكه آیا بهتر نبود علی كریمی به دروازه حریف نزدیك‌تر بازی می‌كرد گفت: بعد از اینكه ما تغییر سیستم دادیم با روش 4-4-2 لوزی بازی كردیم و شعاع حركتی علی كریمی بیشتر شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینكه علیرضا محمد در جناح راست نتوانست سانترهای خوبی انجام دهد، گفت: نفراتی به ما اضافه خواهند شد و ما با بازیكنان بیشتری در آینده بازی خواهیم كرد. در خط دفاع امروز فقط یك اشتباه داشتیم اما باید به آنها فرصت داد. موقعیت‌های زیادی نیز بر روی دروازه حریف خلق كردیم. می‌خواستیم در روز اول ماه مبارك رمضان یك هدیه ناقابل به هواداران بدهیم كه این اتفاق رخ نداد.
وی در مورد اینكه بازیكنان ملوان مدام خود را بر روی زمین می‌انداختند، گفت: این مسئله دیگر به نظر داور بستگی دارد. من به تیم حریف احترام می‌گذارم ملوان همیشه تیم خوبی است و خوب بازی می‌كند. طبیعی بود آنها در این مسابقه به زمین بیفتند زیرا تیم‌ها تازه فصل بدنسازی را پشت‌سر گذاشتند. چند بازیكن ما نیز عضله پایشان گرفته بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینكه هنوز به تركیب دلخواه خود نرسیده است، گفت: ما به زمان نیاز داریم. فقط 3 روز است كه ملی‌پوشان پرسپولیس در اختیار ما بودند. فلسفه دفاع، حمله و انتقال توپ به زمان نیاز دارد و یك پروسه درازمدت است. ما امروز شمه‌ای از یك تیم خوب را نشان دادیم.
وی در مورد اینكه چرا جواد كاظمیان از روی سكو بازی را تماشا كرد، گفت: او با نظر مستقیم من جذب شد، اما به دلیل آنكه هنوز به فرم ایده‌آل نرسیده است، در جمع 18 بازیكن ما نبود. ما امسال تمرینات را دیر شروع كردیم. فصل گذشته 20 خرداد به پایان رسید و زمان كمی داشتیم. یكی دو بازی باید بگذرد تا ما هماهنگ‌تر شویم. از هواداران نیز تشكر می‌كنم كه تا دقیقه 96 تشویق‌مان كردند. از نتیجه راضی نیستم اما خدا را شكر می‌كنم كه یك امتیاز گرفتیم.

وی در مورد اینكه اختلاف مهرداد اولادی و غلامرضا رضایی باعث شده خط حمله پرسپولیس كارآیی لازم را نداشته باشد، گفت: من با این نظر موافق نیستم. بازیكنان ما همگی همدل هستند و ما یك فاكتور مهم همدلی و وحدت در تیم داریم. شما نگاه كنید علی كریمی امروز چه در تیم ما و چه در تیم ملی چقدر نسبت به گذشته متفاوت بازی می‌كند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -