تبلیغات
بازتاب آنلاین - تعیین تكلیف سرویس ارسال پیامك با تلفن ثابت

تعیین تكلیف سرویس ارسال پیامك با تلفن ثابت

چهارشنبه 12 مرداد 1390 11:08 ق.ظ

نویسنده : سیاوش
مدیر عامل شركت مخابرات ایران گفت: سرویس ارسال پیامك از طریق تلفن ثابت از نظر امكانات فنی آماده است و تقریبا در اكثر مراكز استان‌های كشور این امكان وجود دارد ولی استقبال از آن خیلی محدود است.

صابر فیضی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ارسال پیامك از طریق تلفن ثابت گفت: تجهیزاتی به صورت جنبی در كنار گوشی قرار می‌گیرد كه كار ارسال و دریافت پیامك را انجام می‌دهد كه به محض آماده شدن این تجهیزات تبلیغات مورد نیاز برای آن را انجام می‌دهیم.

وی افزود: هنوز مردم به استفاده از این سرویس عادت نكردند و استفاده از آن برایشان سهل نیست؛ دستگاه‌های مختلفی برای ارسال پیامك از طریق تلفن ثابت وجود دارد ولی هنوز در حدی نیست كه مردم از آن استقبال كنند.

مدیر عامل شركت مخابرات ایران ابراز كرد: به زودی سرویس ارسال پیامك از طریق تلفن ثابت تعیین تكلیف می‌شود و تجهیزاتی كه به راحتی بتوان از این سرویس استفاده كرد ارائه می‌شود.

سرویس پیام كوتاه تلفن ثابت، ارسال پیام‌های كوتاه متنی را در شبكه‌های تلفن ثابت و هم‌چنین امكان تبادل با شبكه سیار را ممكن می‌سازد و باعث می‌شود بتوان خدمات متنوع دیگری را نیز از طریق دستگاه‌های تلفن ثابت عرضه كرد كه این امكان از طریق گوشی‌هایی امكان‌پذیر است كه قابلیت ارسال پیامك را دارا هستند و تمامی مشتركان تلفن ثابت می‌توانند با تهیه این گوشی‌ها از این سرویس بهره‌مند شوند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -