تبلیغات
بازتاب آنلاین - 62 مجروح در ریزش جایگاه تماشاگران در گیلان

62 مجروح در ریزش جایگاه تماشاگران در گیلان

پنجشنبه 13 مرداد 1390 11:33 ق.ظ

نویسنده : سیاوش
این حادثه مورد فوتی نداشت و بیشتر مصدومان آن از ناحیه دست و پا دچار آسیب‌دیدگی شده بودند كه 15 نفر از آنان نیز توسط اكیپ‌های فوریت‌های پزشكی اورژانس در محل حادثه تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.
ایسنا: ساعت 00:20 روز شنبه هشتم مرداد ازدحام چهارهزار تماشاگر فینال مسابقات كشتی گیله مردی بر روی جایگاهی كه به طور غیراستاندارد و ابتكاری از داربست ساخته شده بود سبب ریزش آن و مصدومیت 62 تن شد.

مسوول روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت درباره حادثه این‌گونه گزارش می‌دهد: پس از حضور اكیپ‌های فوریت‌های پزشكی اورژانس در محل حادثه و انجام عملیات تریاژ و فوریت‌های پزشكی 47 مصدوم این حادثه توسط آمبولانس به بیمارستان‌های امام حسن مجتبی (ع) فومن و امام خمینی (ره) صومعه‌سرا منتقل شدند كه حدود 20نفر از آنان پس از انجام اقدامات اولیه در این بیمارستان‌های به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شدند.

این حادثه مورد فوتی نداشت و بیشتر مصدومان آن از ناحیه دست و پا دچار آسیب‌دیدگی شده بودند كه 15 نفر از آنان نیز توسط اكیپ‌های فوریت‌های پزشكی اورژانس در محل حادثه تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -