تبلیغات
بازتاب آنلاین - بوناچیچ: به خاطر نداشتن توره و رحمتی گریه نمی‌كنم

بوناچیچ: به خاطر نداشتن توره و رحمتی گریه نمی‌كنم

پنجشنبه 13 مرداد 1390 11:40 ق.ظ

نویسنده : سیاوش
به خاطر نداشتن توره و رحمتی گریه نمی‌كنم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: من مربی نیستم كه به خاطر نداشتن بازیكنانی مانند رحمتی و توره التماس و گریه كنم.


به گزارش خبرگزاری فارس، لوكا بوناچیچ پس از تساوی یك بر یك تیم‌های سپاهان و استقلال از هفته اول لیگ برتر در نشست مطبوعاتی این دیدار اظهار داشت: نتیجه یك بر یك نتیجه واقعی این مسابقه بود. در نیمه اول استقلال تیم برتر میدان بود اما در نیمه دوم با تغییراتی كه ایجاد كردیم سپاهان بهتر بازی كرد و اگر فرآیند كل بازی را ببینیم یك بر یك نتیجه عادلانه واقعی این دیدار بود.
وی در مورد داوری این مسابقه گفت: در این مورد حرفی نمی‌زنم. یك سری افراد در فدراسیون فوتبال هستند كه آنها در مورد داوری نظر بدهند بهتر است.

بوناچیچ در پاسخ به این سؤال كه آیا از خط دفاعی سپاهان راضی است گفت: به دلیل فشار زیادی هافبك‌های استقلال مشكل ما در وسط زمین بود. ایرادی در خط دفاع ندیدم، اما با تغییراتی كه در نیمه دوم ایجاد كردیم توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم.
وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینكه دفعه قبل هم از یك سپاهان معمولی تیمی ایده‌آل ساختید؛ آیا برای فصل جدید رقابت‌ها هم می‌توانید چنین كاری را انجام دهید، گفت: به سپاهان نیامده‌ام كه جادو كنم، با گذر زمان تیم بهتر می‌شود. دوست دارم پله پله جلو برویم.

سرمربی سپاهان در ادامه نشست گفت: مقابل یك تیم قدرتمند مانند استقلال بازی كردیم و چون اولین بازی فصل بود برخی بازیكنان ناآماده بودند.
وی در مورد شرایط محرم نویدكیا گفت: محرم و برخی بازیكنان از 45 جلسه تمرینی فقط 15 جلسه با ما تمرین كردند. نویدكیا هفته گذشته مریض بود، اما به حق می‌گویم كه او یكی از بهترین بازیكنان ما است و در صورت اضافه شدن به تیم بهتر خواهیم شد.
بوناچیچ در خصوص اینكه چرا در اواخر بازی تیمش را تدافعی كرد تصریح كرد: این نظر شما است، باید مهاجمان حریف را كنترل می‌كردیم و اینكه تیم را تدافعی كردم قبول ندارم.

به گزارش فارس سرمربی سپاهان در ادامه نشست مطبوعاتی تاكید كرد: خودتان بازیكنان فعلی و فصل گذشته را مقایسه كنید. بازیكنی مثل جعفر‌پور كه در 20 درصد بازی‌های فصل گذشته سپاهان هم حضور نداشت امسال در تیم من فیكس است. با این حال تیمم امسال هم برای قهرمانی می‌جنگد و با تغییراتی كه می‌دهیم سپاهان روز به روز بهتر خواهد شد.
وی ادامه داد: سال گذشته بازیكنان باكیفیت‌تری نسبت به امسال داشتیم اما اعتقاد دارم سپاهان می‌تواند موفقیت سال گذشته را تكرار كند. فصل گذشته سپاهان با آن بازیكنان مقابل استقلال به تساوی یك بر یك رسید و این در حالی است كه آنها 2 تا 3 سال در كنار هم بودند و رمز موفقیت سپاهان فصل گذشته همین بود، اما امسال هم به مرور جا می‌افتیم.

بوناچیچ در پاسخ به این سؤال كه چرا سپاهان در غیاب محرم نوید كیا نمی‌تواند انتظارات را برآورده كند گفت: تاكید می‌كنم كه محرم بازیكن خوبی است اما من مربی‌‌ هستم كه از 18 بازیكن استفاده می‌كنم و كسی نیستیم كه به خاطر نبودن توره و رحمتی التماس و گریه كنم. سه چهار بازیكن جوان داریم كه تلاش می‌كنم آنها را برای آینده سپاهان بسازم همان‌طور كه در گذشته جوانانی را معرفی كردم تا سپاهان در 2 تا 3 سال بعد مشكلی نداشته باشد.

وی در پایان گفت: می‌دانید مهم‌ترین چیز در فوتبال گل زدن است. ادعایی نداریم اما وقتی توره رفت دیگر گلزنی مانند او را در تركیب تیم نداریم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -