تبلیغات
بازتاب آنلاین - تساوی استقلال مقابل سپاهان در حساس‌ترین دیدار هفته اول

تساوی استقلال مقابل سپاهان در حساس‌ترین دیدار هفته اول

پنجشنبه 13 مرداد 1390 11:42 ق.ظ

نویسنده : سیاوش
آخرین دیدار هفته اول فصل یازدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با تساوی یك بر یك به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران از ساعت 22:30 چهارشنبه شب در حضور 12 هزار تماشاگر ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد كه این دیدار در نهایت با تساوی یك بر یك به تساوی رسید.
در نیمه اول این دیدار آرش برهانی می‌توانست در 2 موقعیت استقلال را از حریف اصفهانی پیش بیندازد كه هر 2 فرصت با بی‌دقتی به هدر رفت. در ادامه و در نیمه دوم این دیدار محسن یوسفی در دقایق ابتدایی این نیمه یك فرصت مسلم گلزنی دیگر را برای شاگردان مظلومی از دست داد. ضمن اینكه در همین دقایق آرش برهانی در یك موقعیت مشكوك دروازه سپاهان را باز كرد كه كمك‌داور این گل را آفساد اعلام كرد.

در ادامه مسابقه سپاهان در دقیقه 64 با یك پرتاب اوت و در شلوغی محوطه جریمه استقلال توسط فاویو جان‌واریو به گل رسید تا سپاهان یك بر صفر از حریف پیش بیفتد. در ادامه همین نیمه اصفهانی‌ها بلافاصله پس از گل چند موقعیت دیگر را هم ایجاد كردند كه این فرصت‌ها به گل تبدیل نشد.

شاگردان مظلومی برای جبران گل خورده بر توپ و میدان مسلط شدند كه در نهایت حملات دامنه‌دار استقلالی‌ها در دقیقه 85 با فرصت‌طلبی آرش برهانی به ثمر نشست تا آخرین دیدار هفته اول فصل یازدهم لیگ برتر با تساوی یك بر یك به پایان برسد.
به این ترتیب استقلال كه طی سال‌های اخیر هیچ‌گاه نتوانسته بود سپاهان را در فولادشهر اصفهان شكست دهد در یك دیدار دیگر هم موفق به انجام این كار نشد تا طلسم فولادشهر همچنان برای آبی‌پوشان تهران در مصاف با زردپوشان نصف‌جهان تداوم داشته باشد.

محسن قهرمانی داور این دیدار به آرش برهانی و اسماعیل شریفات از استقلال و احمد جمشیدیان از سپاهان كارت زرد نشان داد. داور مسابقه همچنین در دقیقه 90 به دلیل استفاده شریفات از دستش برای كنترل توپ با كارت زرد دوم و نشان دادن كارت قرمز این بازیكن استقلال را از میدان اخراج كرد.

*تركیب استقلال:
سیدمهدی رحمتی- حنیف عمران‌زاده - كیانوش رحمتی (میثم حسینی) - علی حمودی - پژمان منتظری - مجتبی جباری - اسماعیل شریفات - آرش برهانی- جواد شیرازد - آندرانیك تیموریان (حمید عزیززاده) - محسن یوسفی (فرهاد مجیدی).
سرمربی: پرویز مظلومیدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -