تبلیغات
بازتاب آنلاین - منصوری: می‌خواستیم بازی جوانمردانه را رعایت كنیم، به سایپا بدهكار هم شدیم

منصوری: می‌خواستیم بازی جوانمردانه را رعایت كنیم، به سایپا بدهكار هم شدیم

پنجشنبه 13 مرداد 1390 11:44 ق.ظ

نویسنده : سیاوش
مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه گفت: پیش از آغاز مسابقه به مسئولان سایپا درباره بازی نكردن سبحانی هشدار دادیم تا بازی جوانمردانه را رعایت كنیم اما به آنها بدهكار شدیم.

حسین منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اعتراض تیم مس سرچشمه به حضور یك بازیكن غیرقانونی در تركیب تیم سایپا اظهار داشت: اسحاق سبحانی فصل گذشته بازیكن تیم ما بود و در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات در بازی با شیرین فراز كرمانشاه به دلیل كارت قرمز و فحاشی به داور محروم شد. وی در بازی با برق شیراز به دلیل دریافت كارت قرمز بازی نكرد و محروم بود اما در دیدار آخر با صنعت ساری برای ما بازی كرد.

وی در مورد اینكه گفته می‌شود در این صورت مس سرچشمه نباید به لیگ برتر صعود می‌كرده زیرا از بازیكن غیرمجاز در بازی آخر استفاده كرده است گفت: در بازی آخر برابر صنعت ساری نامه‌ای به باشگاه از كمیته انضباطی نیامده بود و پس از آن بازی كمیته انضباطی این بازیكن را سه جلسه از حضور در میدان محروم كرد.

مدیرعامل مس سرچشمه افزود: شب گذشته نیز به مسئولان تیم سایپا گفتیم كه سبحانی محروم است زیرا می‌خواستیم بازی جوانمردانه را رعایت كنیم و سایپا را هم یكی از تیم‌های صنعتی و هم خانواده خود می‌دانستیم اما بدهكار شدیم و مسئولان سایپا گفتند شما می‌خواهید آرامش را از تیم ما بگیرید. به هر حال نامه محرومیت این بازیكن را به فدراسیون فوتبال ارسال كردیم و منتظر اعلام نظر كمیته انضباطی در مورد این بازی هستیم.

منصوری در مورد شكست سه بر یك برابر سایپا در زمین گفت: این مسئله مربوط به همان زمان بلاتكلیفی تیم است كه وضعیت ما مشخص نبود. تیم ما هنوز با هم هماهنگ نشده است. از فصل گذشته 9 بازیكن را در اختیار داریم كه 4 بازیكن در تركیب اصلی حضور داشتند و 7 بازیكن جدید بودند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -