تبلیغات
بازتاب آنلاین - ریزش در نزدیکی تونل مترو قیطریه

ریزش در نزدیکی تونل مترو قیطریه

دوشنبه 28 شهریور 1390 11:08 ب.ظ

نویسنده : سیاوش
حادثه ریزش در نزدیکی تونل مترو قیطریه 2 مصدوم به جا گذاشت و در حالی که شرکت متروی تهران ریزش تونل مترو را تکذیب می‌ کند، اورژانس تهران از محل ریزش مترو اظهار بی‌ اطلاعی می‌ کند و معتقد است مأموران سازمان آتش نشانی مصدومان را از تونل بالا آورده و به اورژانس تحویل داده‌اند.

رضا معتمدی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به حادثه تونل نزدیک قیطریه اظهار داشت: این حادثه ساعت 16:12 دیروز اتفاق افتاده است.
 
وی در مصاحبه نخست با خبرنگار فارس گفت که محل حادثه تونلی بود که کابل متروی تهران را منتقل می‌کرد و تونل اصلی مترو نبود اما بعد از اینکه خبرنگار فارس برای تأیید مجدد خبر با وی تماس گرفت گفت: به طور قطعی نمی‌توانیم اعلام کنیم که ریزش مربوط به تونل‌های شرکت مترو بوده یا نه و تأیید را رد آن را از آتش نشانی بپرسید.

معتمدی با بیان اینکه حاصل این اتفاق دو مصدوم بود گفت: یکی از آنها مأمور آتش‌نشانی بود که در پایش صدمه‌ای وارد شد و به بیمارستان کسری انتقال یافت و دیگری یک کارگر افغانی بود که دچار تروما شد و به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد.

رضا دهقانپور، رئیس اورژانس تهران نیز به خبرنگار فارس گفت: وظیفه اورژانس فقط نجات و انتقال مصدومان حادثه است که این کار را انجام داده است و با توجه به اینکه مصدومان این حادثه را مأموران آتش نشانی از تونل خارج کرده و به مأموران اورژانس تحویل داده‌اند خود مأموران اورژانس باید جواب دهند که محل حادثه تونل مترو بوده یا تونل جای دیگری بوده است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -